کشاورزیار | KeshavarzYar.com
... ورود به سایت

 

شرایط دریافت و یا ارائه خدمات مشاوره‌ای از طریق کشاورزیار​     

 • دریافت و یا ارائه خدمات مشاوره ای از طریق سامانه‌ی " کشاورزیار"، منوط به پذیرش و اجرای دقیق کلیه‌ی موارد مندرج در متن زیر است؛ لطفاً آن را به دقت بخوانید:     

 •      عضویت در سامانه " کشاورزیار" به عنوان مشاور و یا کاربر، در حکم موافقت شما با کلیه‌ی موارد ذیل است و " کشاورزیار" می تواند عضویت کاربرانی را که به قوانین بی توجهی می کنند، تعلیق و یا حذف نماید. این قوانین، در هر زمان، از سوی " کشاورزیار" قابل تغییرند؛ بنابراین، این صفحه را به طور مستمر مورد بازبینی قرار دهید. در هر زمان که با هریک از این موارد موافقت نداشتید، دریافت و یا ارائه خدمات مشاوره ای از این طریق را خاتمه دهید.

 •      سامانه‌ی " کشاورزیار" ، بستری ارتباطی از طریق تلفن، برنامه‌های کاربردی تلفن‌های همراه هوشمند، رایانه، اینترنت، و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی است، که امکان برقراری ارتباط، به منظور ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، میان اشخاص را فراهم می‌کند.

 •      " کشاورزیار" ، در هیچ شرایطی، هیچگونه دخالتی در محتوای تبادل شده میان هریک از مشاوران و هر یک از متقاضیان دریافت خدمات مشاوره‌ای و همچنین، محتوای ارائه شده بر تارنمای " کشاورزیار" ، که بدون نظارت " کشاورزیار" و صرفاً از سوی هریک از مشاوران تهیه می شود، ندارد. کلیه‌ی مسئولیت های قانونی ناشی از محتوای تبادل شده در " کشاورزیار" و همچنین هر یک از محتویات عرضه شده بر تارنمای آن، منحصراً بر عهده‌ی مشاوری قرار خواهد داشت که تماس از طریق " کشاورزیار" با وی برقرار شده است و یا محتوای مندرج در تارنما را تهیه کرده است.

 •      هنگام نام نویسی شما در " کشاورزیار" ، برخی اطلاعات هویتتان را دریافت کرده‌ایم، که از آنها به دقت مراقبت خواهیم کرد و تحت هیچ شرایطی، جز حکم قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، هیچ یک از آنها را نزد اشخاص ثالث افشا نخواهیم کرد.

 •      مشاورانی که در این سامانه عضو میشوند متعهد میگردند صرفا در زمینه تخصصی که موقع ثبت نام انتخاب نموده ­اند فعالیت نمایند. بدیهی است در زمان شروع فعالیت مشاوران، مدارک تحصیلی و هویتی آنها توسط تیم پشتیبانی " کشاورزیار" مورد بررسی قرار میگیرد ، لیکن مسئولیت صحت مدارک و هماهنگی آنها با زمینه تخصصی فعالیت مشاور در سامانه، بعهده خود آنها خواهد بود.

 •      مشاوره ای که از طریق " کشاورزیار" دریافت می‌کنید، در حد توان مشاوران " کشاورزیار" ، دقیق و صحیح است؛ با این حال، توجه کنید که هر مشاوره‌ای می‌تواند خطا داشته باشد، بی‌آنکه هیچگونه سوءنیت، قصورو یا تقصیری در میان باشد. از این رو، چنانچه مستند به هریک از مشاوره‌ های دریافت شده از طریق " کشاورزیار" ، هرگونه تصمیمی گرفتید، مسئولیت انحصاری آن برعهده‌ی شماست و تحت هیچ شرایطی، هیچگونه مسئولیتی متوجه " کشاورزیار" و یا هریک از مشاوران آن، که از طریق " کشاورزیار" خدمات مشاوره ای آن‌ها را دریافت کرده‌اید، نخواهد بود. 

 •      نظرات کاربران در خصوص مطالب مشاوران و یا پاسخ به سوالات ، صرفاً بیانگر تجربه شخصی آنها باشد و در صورتیکه " کشاورزیار" تشخیص دهد نقدی غیر واقعی و یا مبالغه آمیز باشد ، می تواند از انتشار آن نظر خودداری کند.

 •      هرگونه فعالیت تبلیغاتی غیر مرتبط و یا نا متعارف در " کشاورزیار" ممنوع است.

 •      هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری می باشد لیکن یک مشاور می تواند یک حساب نیز در نقش کاربر داشته باشد و از مشاوران دیگر سوال بپرسد.

 •      درج تصویر برای مشاوران الزامی لیکن برای کاربران اختیاری است.  در هر حالت استفاده از هر گونه تصویر دیگر (اعم از لوگوی تجاری ،عکس افراد دیگر، نمادهای مذهبی، ...) و یا عکس‌های با پوشش نامناسب و مغایر با مقررات کشور، خلاف بوده و این گونه تصاویر بدون اخطار قبلی حذف خواهند شد.

 •      آگهی‌ها در " کشاورزیار" ، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سامانه ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط " کشاورزیار" ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

 •      " کشاورزیار" و کاربران و مشاوران آن به صورت مستقل فعالیت دارند و بر اساس توافق نامه، هیچ نوع همکاری اعم از نمایندگی، مشارکتی، سرمایه گذاری، کارمند، کارفرما بین " کشاورزیار" و کاربران و مشاوران ایجاد نمی شود.

 •      وارد کردن مشخصات و شماره تماس صحیح مشاوران ، زمان ثبت نام الزامی است. در هر زمان که مشخص شود مشخصات مشاور جعلی یا اشتباه بوده، " کشاورزیار" میتواند تمامی سرویس­های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند.

 •      هر کاربر فقط یک بار می تواند ثبت نام کند. ثبت نام با نام کاربری های مختلف برای یک شخص مجاز نیست.

 •       برای هر کاربر و مشاور یک فضا در " کشاورزیار" در نظر گرفته میشود که از طریق یک ایمیل پس از ثبت نام فعالسازی خواهد شد. هر کاربر و مشاور از این طریق می­تواند پیامی را ارسال و یا دریافت نماید. تنها شخص کاربر و مشاور مسئول محتوا و نحوه استفاده از این فضا خواهد بود.

 •      در کلیه ارتباطاتی كـه از طریـق " کشاورزیار" ، فیمابین کاربران و مشـاوران برقـرار میگردد، از قبیل تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و... در زمان ایجاد سوال یا پاسخ به سوالات، تهیه مطالب آموزشی و یا اظهار نظر بر روی آنها، باید كلیـه قـوانین و مقـررات جمهـوری اسـلامی ایـران مراعـات و مشخصــاً، از ارتكــاب هرگونــه جرمــی، خلاف مقررات کشور ، شرع ، قانون ، اخلاق و ادب خــودداری گردد. در غیر اینصورت دسترسـی شـما بـه " کشاورزیار" بلافاصله قطع خواهدشد.

 •      بدیهی است مطالبی که شامل موارد زیر باشند ، بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد: محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها، توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، هرگونه لینک به سایت‌های دیگر، هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، الفاظ رکیک.