کشاورزیار | KeshavarzYar.com
... ورود به سایت

     

کشاورزیار، مرجع تخصصی مشاوره کشاورزی و نیز دفتر کار مجازی و آنلاین مشاوران و متخصصان کشاورزی ایران برای ارائه فوری توصیه­ های تخصصی به کشاورزان زحمتکش ایران و حل معضلات فنی وارتقاء سطح مهارت آنها است.

     سامانه کشاورزیار، یک پلتفرم تخصصی تحت وب برای ارائه خدمات مشاوره متنی و تلفنی در تمامی شاخه­ های وابسته به بخش کشاورزی است . کشاورزیار با هدف ایجاد درگاه واحد اطلاع رسانی فنی و ارائه خدمات مشاوره برای کلیه فعالان بخش کشاورزی و گسترش و بالا بردن آگاهی کشاورزان و همچنین رویکرد مشاوره تخصصی برای حل مسائل آنها ایجاد شده است .  

     مشاوران در حوزه‌هایی نظیر زراعت، باغبانی، دامپروری، دامپزشکی، آب و خاک، گیاهپزشکی، تولید خوراک دام - طیور و آبزیان، مکانیزاسیون و ماشینهای کشاورزی، صنایع غذایی و تبدیلی و ... به ارائه مشاوران می‌پردازند.

     کشاورزیار محیطی را فراهم کرده تا همه کشاورزان حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور ، با هر توان مالی و  با هر سطح علمی و مشغله کاری بتوانند به طور مساوی از خدمات مشاوره و نظرات متخصصان زبده در حل مسائل خود در حوزه کشاورزی با صرف هزینه کم ، زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره مند شوند . این سامانه با هدف بهبود و تسهیل همکاری میان دانش آموختگان و صاحبان کسب و کار در حوزه کشاورزی و کاهش هزینه در دسترسی به اطلاعات و خرید خدمات مشاوره برای آحاد فعال در این بخش طراحی و پیاده سازی شده است.

     ارائه مشاوره در کشاورزیار باعث ایجاد اعتبار و شهرت در حوزه تخصصی کارشناسان عضو سامانه میگردد و به دلیل تلاش برای پاسخگویی به سوالات جدید، دانش و اطلاعات آنها از نیازهای روز کشاورزان به تدریج افزایش می یابد. مهم نیست که کارشناسان عضو سامانه کجا و در کدام شهر هستند مهم این است که در هر مکان و زمانی که فرصت داشتند می­توانند با رایانه، تبلت یا تلفن همراه خود به سوالهای مخاطبان پاسخ دهند و نیز با کشاورزیار می­توانند وقت های آزاد و پراکنده ی خود را به صورت بهینه مدیریت نموده و از آنها کسب درآمد کنند.